Товарів не знайдено.

Куди б ми не вирушали у подорож, питання, у що спакувати необхідні речі – завжди актуальне. Дорожні сумки таким чином давно перейшли з простого помічника в дорозі у справжній стильний аксесуар. А купити і якісну, і містку, і модну дорожню сумку доволі важко.

Жіночі дорожні сумки

Мода вперто диктує свої правила. І навіть дорожня сумка зазнала чималих трансформацій з часом. От, наприклад, трендовою новинкою вважають сумки дафл. Це надзвичайно місткі та стильні шкіряні сумки, що стануть незмінним помічником в дорозі. Така дорожня валіза зручна у використанні й ідеально підійде жінкам, які знають, що таке стиль.

Інтернет пропонує, звісно, безліч варіантів та магазинів, де можна придбати подібні варіанти. Та ми радимо звернути увагу на якісні моделі від українського виробника.

Наша сумка дафл має зручні ручки, виготовлена з високоякісної шкіри, містка та комфортабельна. Аксесуар цей вартий своєї якості. Це не чемодан, в якому може відвалитися колесо.

Тим більше, що ця дорожня сумка не надто великих розмірів. Її вигляд якраз вдовольнить усі жіночі побажання.

Дорожня валіза для чоловіка

Чоловіки більш практичні у виборі сумок. Та це не означає, що потрібно купити сумку, призначенням якої буде лишень багаж.

Дорожня шкіряна сумка від olpr – це справжнє чоловіче рішення. Ви з легкістю розмістите всі речі, а головне, вони збережуть свій стан під час транспортування.

Окрім цього, обравши чорну дорожню сумку, чи коричневу, ви виглядатимете стильно усюди: зустрічі, поїздки чи відрядження.
Якість шкіри забезпечить надійне зберігання речей, навіть документів, адже ми дбаємо і про водостійкість матеріалу. Спеціальна обробка шкіри дозволяє сумці завжди мати чудовий новий вигляд.

Такий шкіряний дорожній аксесуар просто must have для чоловіків. Чим не корисний подарунок для чоловіка?

Матеріали та характеристики

Дорожні сумки від olpr. – це вибір тих, хто надає перевагу легким та надійним речам. Ми використовуємо тільки якісну шкіру – crazy horse. Сумкам з такої шкіри не страшні подряпини чи потертості. Crazy horse розвиває патину і з часом маж лише кращий вигляд. Містка дорожня сумка з такого матеріалу зі звичайного саквояжу перетворюється у дійсно класну дизайнерську річ.

Сумка може помістити безліч необхідних речей:

  • широкий простір всередині дозволить легко упакувати все. Що вам потрібно;
  • міцні блискавки та ручки забезпечать хороше використання сумки під час подорожей та подальше транспортування;
  • великий відділ всередині не робить сумку важкою, чи некомфортною;
  • правильне зшиття частин сумки не дає дну провалюватись, а ручкам рватись;

Ми просто впевнені, що кожен повинен мати такого супутника в подорожах. А дорожня сумка зі шкіри від olpr. – крутий жіночий і чоловічий варіант. Тож розпочніть пізнавати світ разом із нашими сумками.