Зателефонуйте нам: +3 8095 551 70 22

Ідея olpr. народилася у 2014 році, коли співзасновник Віктор Олексин, не знайшовши для себе ідеального гаманця, вирішив пошити його сам. Ніхто тоді й уявити не міг, що ці гаманці, а також інші вироби Віктора користуватимуться попитом у покупців з усього світу.

Експерименти розпочалися на дев’ятому поверсі київської квартири. Щире захоплення Віктора своєю справою поширилося й на інших членів нашої родини. Так виник маленький тандем, що і дав початок великій справі.

Успішно продавши вже перших декілька гаманців, ми зрозуміли, що потрібно розширювати асортимент продукції і, що основне, покращувати її якість. Кожного дня ми працювали над новими моделями, випробовували нові матеріами та вдосконалювали свою майстерність. Нам хотілося, щоб якомога більше людей дізналися про наші чудові вироби та мали можливість їх придбати.

Саме з цією метою у 2015 році ми прийняли непросте для компанії рішення – переїхати у США. Ми вірили, що тільки так нам вдасться втілити свою мрію та створити успішний бренд, що зможе завоювати любов цілого світу.

Від OleksynPrannyk до olpr.

Наша компанія – це об‘єднання однодумців, пов‘язаних не тільки спільною ідеєю, але й міцними родинними зв‘язками. Назва бренду відображає взаємозв’язок двох сімей – сім’ї Олексинів та Пранників, які заклали основу компанії OleksynPrannyk, що згодом трансформувалася у більш просту та зрозумілу форму olpr.

Сьогодні ми пишаємося тим, що можемо виготовляти справді якісні речі, якими користуються тисячі людей на всіх континентах. Наші товари займають топові позиції на найбільших світових торгівельних платформах Amazon та Etsy, а виробництво у США щорічно виконує більше 11 тисяч замовлень. Ми з гордістю співпрацюємо з талановитими майстрами в Україні, які поділяють нашу пристрасть до створення довершених шкіряних виробів та відповідають стандартам якості і філософії бренду.

Щодня отримуючи схвальні відгуки від покупців з різних країн світу, нас дуже засмучував той факт, що переїхавши у США, ми майже позбавили наших найперших та найцінніших покупців – українців, можливості купувати наші товари. Ми мріяли повернутися і нарешті ця мрія здійснилася!

Вироби зі шкіри, які ми виготовляємо в Україні та США, відтепер можна придбати онлайн у нашому українському інтернет-магазині. Сумки, рюкзаки, аксесуари, фартухи – це лише незначна частина того, що ми можемо запропонувати своїм покупцям в Україні. Кожна річ зроблена руками, щоб служити вам довгі роки!

Наша адреса:

olpr. Leather Goods

вул. Галицька, 67, oф. 707

м. Івано-Франківськ

Україна, 76019

тел. +3 8095 551 70 22

Переглянути на карті

24 канал про olpr.

голос америки про olpr

Телефон

+3 8095 551 70 22

E-mail

info@olpr.com

Адреса

olpr. Leather Goods

вул. Галицька, 67, oф. 707

м. Івано-Франківськ